Upravit stránku

Nabízíme vám krátké i dlouhé zbraně a náboje v naší nové prodejně v Dražkovicích okres Pardubice. Prodáváme zbraně značek ČZ Uherský BrodBrowningBlaserRugerGlockSauer, atd. Nabízíme Vám náboje Sellier & Bellot, italské náboje Fiocchi, lovecké střelivo RC. Dále si u nás můžete vybrat ze sortimentu nočního vidění, lovecké potřeby a příslušenství. Z oblečení vám nabízíme kvalitní lovecké oblečení značky DeerHunter.

Přijďte se podívat a zjistit, co vše naše prodejna nabízí!

Nová střelnice v Pardubicích - Dražkovicích v areálu firmy ESAKO. Střelnice je koncipována jako krytá hala s celoročním provozem s kompletním zázemím pro výuku střelby, možností získání zbrojního průkazu a podobně. Společenskou místnost s kapacitou 20 lidí je možné pronajmout i pro firemní akce spojené se střelbou. 

Telefon na střelnici 602 465 475 

Připravujeme pro vás novou střelnice

Zbraně a příslušenství - dovoz

Jsme dovozci a distributory německých montáží Recknagel, InnmountMAK, tureckých brokovnic Yildiz a Balikli, tureckých zbraní SARSILMAZ, italských miřidel LPA, batohů Marsupio, výrobku firmy Tac Vector Optics.

Jste obchodník s loveckým a sportovním zbraňovým sortimentem? Měl byste zájem o naše zboží? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Zbraně, náboje a střelivo Pardubice 

Vážený zákazníku, tyto stránky které jsou určeny pro výrobky, jako jsou zbraně, náboje a střelivo a sortiment, který je s tímto odvětvím spojen. Celý sortiment, který nabízíme najdete na našem e-shopu. Pokud je vám více než 18 let, vstupte prosím.

Zbraně, náboje a Mitsubishi

Co mají společného zbraně, náboje a vozidla Mitsubishi? Jako jediný prodejce značky Mitsubishi vám pod jednou střechou nabídneme vozidlo Mitsubishi - osobní, terénní nebo SUV a ještě vám můžeme nabídnout lovecké, sportovní či osobní zbraně za výhodnou cenu, případně v ceně vozu. Podmínka prodeje: Kupující musí být vlastníkem zbrojního průkazu, pokud se nejedná o zbraň kategorie D, kde stačí věk 18 let.

Dále vám nabízíme komisní prodej starších zbraní, uschování zbraní v případě propadnutí zbrojního průkazu, úschovu zbraní a podobně. Provádíme seřízení a opravu zbraní, černění, montáže  úpravy zbraní.  Na podzim 2020 pro vás otvíráme novou krytou střelnici v Dražkovicích s kapacitou 6 x 25m a jedním podzemním stavem 100m.

Novinky

31. 05. 2021
Přípravný kurz na zbrojní průkaz

Již je možné se hlásit na...

29. 03. 2021
Zkoušky na zbrojní průkaz

Nově je možné absolvovat zkoušky...

Rychlý kontakt

Prodej zbraní a nočního vidění
zahraniční obchod:

Ing. Martin Sýkora
603 736 342
m.sykora@esako.cz

Střelnice:
602 465 475

Zbrojní průkazy a školení
Bc. Tomáš Sýkora, DiS.
775 699 155
t.sykora@esako.cz

Prodej automobilů MITSUBISHI:
Čestmír Škoda
724 560 461
auto@esako.cz

Servis vozů:
Ladislav Kotek
724 124 182
466 303 167
servis@esako.cz

Brány, garážová vrata, nerezové interiéry:

Richard Mráček
725 572 123
r.mracek@esako.cz

Kované prvky, branové komponenty:
Martin Molnár
724 124 619

m.molnar@esako.cz

Prodej lodí a lodních motorů:
Vilma Štaudová
724 473 369
v.staudova@esako.cz

e-mail: info@esako.cz

Nahoru