Upravit stránku
Nastřelení zbraně

Střelnice Pardubice - Dašice 115 m

Ve spolupráci s novým majitelem střelnice Pardubice - Dašice pro vás připravili novinku v okrese Pardubice. Možnost nastřelení lovecké zbraně až na vzdálenost až 115 m. Nastřelení zbraně je umožněno pouze pod dozorem vybraného správce střelnice po telefonické dohodě. Pokud chcete nastřelit vaší zbraň od nás, rádi vám s tím pomůžeme. Při použití stavu na vzdálenost 115 m je provoz na 50-ti metrové střelnici uzavřen a v areálu se nesmějí pohybovat žádné osoby.

Střelnice Dašice - otvírací doba pro veřejnost

 

Střelnice nemá správce, který je celý den na střelnici. Proto je nutné se telefonicky dohodnout předem. Telefony na objednávku:

  Vladislav Sýkora     777 207 341

Tento kontakt neslouží pro zájemce o přípravu na zkoušky na zbrojní průkaz. Zájemci o přípravu, kontaktujte Tomáše Sýkoru na e-mailu t.sykora@esako.cz nebo na telefonu 775 699 155

 

Střelnice Pardubice - Dašice možnosti

  Střelnice Dašice v okrese Pardubice umožňuje sportovní střelbu na vzdálenost až 50 m na deseti stavech. Jeden stav této střelnice je vybaven nastřelovací stolicí pro na nastřelování kulové zbraně.

   

  Střelnice Pardubice - Dašice - zbrojní průkazy

  Po kompletní rekonstrukci bude střelnice Pardubice - Dašice připravena pro konání zkoušek Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI PŘED ZKUŠEBNÍM KOMISAŘEM.

  třelnice Pardubice Dašice - kontakt

  Střelnice Pardubice Dašice je připravena i pro vás. Pokud si chcete na střelnici  zastřílet, je potřeba telefonicky kontaktovat majitele střelnice, pana Vladislava Sýkoru který je majitel střelnice tel 777 207 341 a domluvit si s ním možnost pronájmu střeleckého stavu. Střelnice Pardubice Dašice umožnuje pronájem střeliště do dokončení rekonstrukce pouze majitelům zbrojního průkazu za přítomnosti "Správce střelnice"

   

  Střelnice Pardubice - Dašice - příjezd

  Na spodní části této stránky naleznete mapu, s umístěním Střelnice Pardubice - Dašice

   

  Střelnice Pardubice Dašice

  Střelnice Pardubice - Dašice

  Nahoru