Upravit stránku
Minicat je skládací nafukovací katamarán pro dvě až čtyři osoby. Díky nafukovacím plovákům a promyšlené konstrukci lze nafukovací katamarán složit do dvou tašek, které lze naložit do delšího auta nebo na střechu lodi. Díky nízké hmotnosti(celková hmotnost je 35 až 45 kg,dle modelu) odpadají problémy, jak dostat nafukovací katamarán k vodě. Společně s výrobcem neustále upravujeme a vylepšujeme nafukovací katamarán, takže nyní jsme schopny dodat tuto "plachetnici včetně spalovacího motoru, případně elektromotoru. Díky těmto novinkám můžete vijet na vodu i v případě bezvětří a to i na nádržích a přehradách s pitnou vodu.

Nafukovací katamarán

Chcete provozovat jachting a nechcete platit kotviště? Potom je pro vás ideální volba nafukovací katamarán s plachtou. S Minicatem vám odpadají všechny obvyklé nepříjemné starosti s kotvením, pravidelnou údržbou, přepravou, atd, pouze si užíváte skvělou zábavu. Pokud si chcete užít adrenalin, potřebujete málo. Dobrý vítr, a pak stačí je nafoknout nafukovací katamarán a jet. Po sezóně jednoduše uložíte tašky doma ve sklepě nebo garáži.

Nafukovací katamarán

Minicat - nafukovací katamarán je cenově dostupné řešení pro všechny aktivní lidi, nadšence a milovníky jachtingu a vodních sportů. Jasné výhody a přednosti, který má nafukovací katamarán v ekonomicky složité době

  • nízká pořizovací cena
  • možnost přepravy bez vleku
  • nízká hmotnost
  • nízké servisní a provozní náklady

Nafukovací katamarán a ceník

Cenu, za jakou se dá pořídit nafukovací katamarán najdete na našem Eshopu, kde je možné i nafukovací katamarán zakoupit.

Nafukovací katamarán a lodní motor

Podařilo se nám ve spolupráci s výrobcem připravit nafukovací katamarán, který lze v případě nutnosti pohánět jak spalovacím motorem, tak elektomotorem. Více najdete u položky držák motoru (externí odkaz)

Minicat - montáž

Nafukovací katamarán

    Nafukovací katamarán MiniCat

      Nahoru