Střelnice Pardubice Dašice 115m

 

Střelnice Pardubice - Dašice 115 m

Ve spolupráci s novým majitelem střelnice Pardubice - Dašice pro vás připravili novinku v okrese Pardubice. Možnost nastřelení lovecké zbraně až na vzdálenost až 115 m. Nastřelení zbraně je umožněno pouze pod dozorem vybraného správce střelnice po telefonické dohodě. Pokud chcete nastřelit vaší zbraň od nás, rádi vám s tím pomůžeme. Při použití stavu na vzdálenost 115 m je provoz na 50-ti metrové střelnici uzavřen a v areálu se nesmějí pohybovat žádné osoby.

Střelnice Dašice - otvírací doba pro veřejnost

Otvírací doba pro veřejnost se upravuje dle aktuálního data a doby viditelnosti

  • Čtvrtek     15:00 - 17:00
  • Sobota     13:00 - 17:00

Střelnice nemá správce, který je celý den na střelnici. Proto je nutné se telefonicky dohodnout předem. Jinak se může stát, že bude střelnice i v uvedených dnech a hodinách zavřená.Telefony na objednávku:

Den   Správce Telefon
Čtvrtek   Vladislav Sýkora      777 207 341
Neděle      Vladislav Sýkora   777 207 341

    Tento kontakt neslouží pro zájemce o přípravu na zkoušky na zbrojní průkaz. Zájemci o přípravu, kontaktujte Tomáše Sýkoru na e-mailu nebo na telefonu 775 699 155

    Střelnice Pardubice - Dašice možnosti

Střelnice Dašice v okrese Pardubice umožňuje sportovní střelbu na vzdálenost až 50 m na deseti stavech. Jeden stav této střelnice je vybaven nastřelovací stolicí pro na nastřelování kulové zbraně.

Střelnice - pojízdný terč

Mnoho lovců se účastní naháněk jak na černou, tak vysokou zvěř. Ne každý dovede na zvěř v pohybu střílet. Proto jsme pro vás připravili pojízdný terč na nácvik této střelby. Po vzájemné dohodě pro vás a vaše kolegy můžeme připravit odpoledne, či víkend s možností nácviku střelby na běžící - pohyblivý terč. K nácviku můžete použít zbraně vlastní nebo naše. Máme pro vás připraveny CZ 527 Carabine v ráži 7,62 x 39, malorážku, Browning BAR 30-06. Všechny zbraně jsou osazeny naháňkovým puškohledem. Ceny za pronájem terčového zařízení připravujeme. Více u provozovatele střelnice, pana Ing. Eduarda Sýkory tel: 602 416 817

Střelnice Pardubice - Dašice - zbrojní průkazy

Po kompletní rekonstrukci bude střelnice Pardubice - Dašice připravena pro konání zkoušek Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI PŘED ZKUŠEBNÍM KOMISAŘEM.

Střelnice Pardubice Dašice - kontakt

Střelnice Pardubice Dašice je připravena i pro vás. Pokud si chcete na střelnici  zastřílet, je potřeba telefonicky kontaktovat majitele střelnice, pana Vladislava Sýkoru který je majitel střelnice tel 777 207 341 a domluvit si s ním možnost pronájmu střeleckého stavu. Střelnice Pardubice Dašice umožnuje pronájem střeliště do dokončení rekonstrukce pouze majitelům zbrojního průkazu za přítomnosti "Správce střelnice"

Střelnice Pardubice Dašice - ceník

Ceník za poskytované služby najdete dole viz:
Ceník za pronájem zbraní a střelnice

Střelnice Pardubice - Dašice - příjezd

Na spodní části této stránky naleznete mapu, s umístěním Střelnice Pardubice - Dašice

Střelnice Pardubice Dašice - naše představa

Střelnice Pardubice Dašice - Víkend s pistolí GLOCK

Střelnice Pardubice Dašice je komerční střelnice kde probíhají sportovní střelecké akce. Víkend s pistolí GLOCK. Vážení zákazníci. Ve dnech 14. a 15. září 2018 budete mít možnost si zapůjčit zbraně zn. GLOCK . Této akce se mohou zúčastnit osoby starší 18 let .Zapůjčení všech zbraní zdarma.  Náboje a občerstvení dle platného ceníku.

Víkend se zbraní CZUB

3 a 4. října 2015 proběhl víkend s českým výrobcem zbraní CZUB. Úspěšné akce se zúčastnilo 84 střelců. Vystřílelo se 4273 nábojů všech možných ráží  

Střelnice Pardubice - Dašice

Střelnice Pardubice - Dašice

Střelnice -Pardubice Dašice

Pohled přes puškohled

Střelnice Pardubice - Dašice

Střelnice Pardubice - Dašice

Střelnice Pardubice - Dašice

Tisknout


Novinky Zbraně a náboje

14. 08. 2017

Pistole a revolvery SARSILMAZ

Jedna z nejstarších tureckých zbrojovek, jejíž založení se datuje k roku 1880. Zbrojovka Sarsılmaz je jediná soukromá společnost v Turecku, která disponuje technologií vyrábět zbraně pro vojenské a civilní použití. Sarsilmaz je výhradním oficiálním dodavatelem pistolí pro tureckou národní policii a tureckou armádu.

Archiv novinek

Kontakty pro zbraně, náboje a noční vidění

Ing. Eduard Sýkora - majitel firmy
e.sykora@esako.cz
tel: +420 602 416 817
Tomáš Sýkora - zástupce majitele
t.sykora@esako.cz
tel: +420 775 699 155

Otvírací doba:

PO - PA 10:00 - 16:00 

Firmu Esako Sýkora najdete v autosalonu Mitsubishi, v části Dražkovice. První obec směr Pardubice Chrudim© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing