Katalogy ke stažení MAK, Recknagel, Balikli, Sarsilmaz, Marsupio, LPA, Yildiz, Vector optics

Jsme dovozci a distributory německých montáží Recknagel, MAK, Innomount, italských Contessa, tureckých brokovnic Yildiz a Balikli, tureckých zbraní SARSILMAZ, italských miřidel LPA, batohů Marsupio, výrobku firmy Tac Vector Optics.

Tento sortiment nabízíme velkoobchodně i maloobchodně 

Montáže Recknagel

Začátky firmy Recknagel se datují již v roce 1867, kdy pan Adolf Recknagel začíná vyrábět miřidla na zbraně. Od roku 2010 Recknagel uvádí na trh novou produktovou řadu . Pod názvem " ERA - TAC " firma vyrábí taktické úchyty, montáže na puškohled a příslušenství pro civilní a vojenské zbraně.

Montáže MAK - Kilic

Německá firma MAK Kilic je lídrem na tomto úzce specializovaném trhu. Nabízí nekompromisní kvalitu za rozumnou cenu a s řadou patentovaných konstrukčních uzlů. Montáže MAK mají garanci na 40 let, a splňují nejvyšší nároky na všech kontinentech.

Montáže Innomount

Rychlopínací montáže zbraň Innomount vyrábí firma Innogun se sídlem v německém Obersfeldu. Montáže Innomount, jsou technicky a konstrukčně výborně zpracované a jsou ověřeny v tvrdých loveckých podmínkách.

Montáže CONTESSA

Italská firma Contessa Alessandro & C je známa výrobou přesných dílů pro zbrojní a automobilový průmysl. Během uplynulých deseti let se společnost zaměřila na vývoj a výrobu vlastní řady montáží, které jsou zaměřeny jak na přesnost tak elegancí.

YILDIZ ARMS

Zbrojovka YILDIZ patří mezi nejvýznamnější turecké výrobce brokových zbraní se 40-ti letou tradicí. Zbrojovka vyrobí 45.000 brokovnice ročně v 70 různých modelech. Všechny brokovnice jsou vyráběny moderní výrobní technologií. Výroba brokovnic YILDIZ je primárně určena pro export do všech koutů světa. Jejich odběratele zahrnují i velmi náročné trhy jako USA, Velká Británie, Francie, Německo a trhy dalších více než 60 zemí.

Balikli Arms

Turecký výrobce především taktických, loveckých a sportovních brokovnic. Firma Balikli je známá tím, že vyrábí pro další firmy jednotlivé součástky. Byla dodavatelem mnoha náhradních dílů například pro firmu UZKON. která je zaměřena především jako obchodní firma. Díky tomu, že firma Balikli vyrábí jednotlivé díly, není problém případný poškozený díl kdykoliv objednat, s čím konkurenční firmy někdy nepočítají.

SARSILMAZ

Jedna z nejstarších tureckých zbrojovek, která začíná vyrábět zbraně již v roce 1880. Sarsılmaz je jediná soukromá společnost v Turecku, která je schopná vyrábět zbraně pro vojenské a civilní použití a tato zbrojovka jediným oficiálním dodavatelem pistolí turecké národní policii a turecké armádě.

LPA Sights

Italská firma LPA Sights byla založena v roce 1974 s ambiciózním cílem zásobovat celý svět kvalitními mířidli. Všechny mířidla LPA jsou vyráběny z plné oceli obráběním na CNC strojích. Dnes firma LPA vyváží 80% svých výrobků do celého světa. Odběrateli jsou přední zbrojovky: Benelli , Beretta , Browing , CZ, Fabarm , FN, H&K, Merkel , Mossberg , Norica, Sig Sauer, S&W , Springfield, Tanfoglio, Thompson, Winchester a pod.

Marsupio

Marsupio je italský výrobce pouzder, batohů a dalšího příslušenství pro myslivce a lovce. Lovci především ocení materiál, ze kterého jsou výrobky vyrobeny, dále pak praktičnost a kvalitu výrobků. Firma Marsupio nabízí batohy s integrovanou stoličkou, pouzdry na  dlouhé zbraně a podobně. Nosná část batohů je výborně odvětrávaná, což oceníte při namáhavých výstupech za lovenou zvěří, případně při dlouhém čekání na naháňce.

Tac Vector Optics

Tac Vector Optics je čínská firma, která nabízí puškohledy, montáže, taktické doplňky, čištění na zbraně, nastřelovací a zaměřovací lasery a další výrobky.

Yavaskalar

 

- turecké náboje -především s jednotnou střelou - připravujeme - distributor ČR

Nabízené výrobky můžete zakoupit na našem e-shopu - Zbraně-Esako. Vstupte:

Katalogy ke stažení

Tisknout


Novinky Zbraně a náboje

14. 08. 2017

Pistole a revolvery SARSILMAZ

Jedna z nejstarších tureckých zbrojovek, jejíž založení se datuje k roku 1880. Zbrojovka Sarsılmaz je jediná soukromá společnost v Turecku, která disponuje technologií vyrábět zbraně pro vojenské a civilní použití. Sarsilmaz je výhradním oficiálním dodavatelem pistolí pro tureckou národní policii a tureckou armádu.

Archiv novinek

Kontakty pro zbraně, náboje a noční vidění

Ing. Eduard Sýkora - majitel firmy
e.sykora@esako.cz
tel: +420 602 416 817
Tomáš Sýkora - zástupce majitele
t.sykora@esako.cz
tel: +420 775 699 155

Otvírací doba:

PO - PA 10:00 - 16:00 

Firmu Esako Sýkora najdete v autosalonu Mitsubishi, v části Dražkovice. První obec směr Pardubice Chrudim© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing