Rychloběžná vrata Hörmann

Rychloběžná vrata Hörmann – standardně s řídicí jednotkou vybavenou FU

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, k zlepšení klimatu v místnostech a k úsporám energie. Program Hörmann zahrnuje vertikálně i horizontálně otvíratelná průhledná vrata s flexibilním závěsem, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, i jako výkonná spirálová vrata příznivá pro servis s hladkými plochými hliníkovými profily.

Další informace naleznete v katalogumontážních údajích.

Profil SoftEdge – bezpečný a hospodárný

Profil SoftEdge - bezpečný a hospodárnýDíky vertikálnímu vysoce flexibilnímu podlahovému profilu jsou zranění osob při havárii prakticky vyloučena.

Žádný výpadek po havárii.

Inovační technika SoftEdge vylučuje poškození a tím způsobené odstavení vratového zařízení. Nákladné opravy, běžné u tuhých konstrukcí, nevznikají. Technika SoftEdge zajišťuje bezporuchový průběh provozu a výroby.

Nepřerušitelný napájecí zdroj Hörmann

Nepřerušitelný napájecí zdroj Při výpadku proudu má nepřerušitelný napájecí zdroj (UPS) v záloze dostatek energie k otevření vrat a tím k zajištění bezpečného průchodu. UPS je zabudován do spínací skříně.

Standardně řídicí jednotka FU od fuirmy Hörmann

Standardně řídicí jednotka FUVšechna rychloběžná vrata Hörmann jsou standardně dodávána výkonnou řídicí jednotkou s frekvenčním měničem (FU). Životnost mechanických dílů vrat se tím mnohonásobně prodlužuje. Navíc vysoká rychlost otvírání a zavírání snižuje ztráty tepla a průvan na pracovišti.

Bezporuchový díky infračervenému přenosu

Bezporuchový díky infračervenému přenosuBezdrátové vyhodnocování kontaktní lišty (vysílač a přijímač) je umístěno v boční vodicí kolejnici, kde je dobře chráněno. Spolehlivě a bezporuchově přenáší impuls zavírací hrany prostřednictvím infračerveného světla a nahrazuje spirálový kabel. Vysílač je napájen běžnými bateriemi (asi pro 100.000 otevření vrat).

Tisknout


Novinky Garážová vrata

06. 06. 2012

Garážová vrata

Garážová vrata

Firma Hörmann uvádí na trh svůj nový výrobek - garážová vrata, která se odsouvají do boku. Tyto garážová vrata jsou složena z několika svislých lamel, která jsou nahoře zavěšena a dole jsou vedena v elegantním u-profilu. Garážová vrata jsou poháněna vlastním motorem, který je převzat z pohonů sekčních garážových vrat 

Archiv novinek

Dovozce vratových systémů Hörmann

Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:


© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing