Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann

Rolovací vrata a mřiže Hörmann

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann z hliníku, oceli a ušlechtilé oceli jsou díky geniálně jednoduché konstrukci s malým počtem součástí obzvlášť hospodárná. Jsou to uzávěry, které se osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a mříže zabírají nad otvorem velmi málo místa. Svinou se kompaktně za překladem. Na bocích a v prostoru stropu se neztratí žádná cenná plocha haly.

Vysoká specializace ve výrobě rolovacích vrat a mříží značně přesahuje běžný standard. Změna speciálních řešení patří v našem výkonném týmu ke každodenním úkolům.

Další informace naleznete v katalogumontážních údajích.

Předsazená světelná závora Hörmann

Předsazená světelná závoraSvětelná závora jedoucí s vraty pod podlahovým profilem rozpozná překážky ještě před dotykem a zastaví vrata jakoby předvídavě. Tak se lze bezpečně vyhnout zraněním osob nebo materiálním škodám.

Systém integrovaný do konců podlahového profilu je zcela obklopen vodicími kolejnicemi. Při dosednutí na podlahu se díky svému patentovanému mechanismu automaticky vnoří do parkovací polohy. Tak je téměř neviditelný a optimálně chráněný proti poškození.

Se světelnou závorou VLR dodrží i rolovací vrata s rychloběžnými pohony (24 ot/min na navíjecím hřídeli) suverénně zákonné mezní hodnoty zavírací síly vrat. Řešení, které zaručuje i na přepravních cestách s rolovacími vraty rychlé a bezpečné výrobní a logistické procesy.

Ocel "full hard"

Ocel "full hard"Ocel »full hard« profilů Decotherm® S zvyšuje odolnost proti vyboulení o trojnásobek a odolnost proti ohybu o 10 % vzhledem k profilům ze standardních materiálů. Díky tomu jsou vrata a mříže obzvlášť odolné proti poškození a stabilní při zatížení větrem.

Systém ZAK®

System ZAKSystém ZAK® posouvá svazek na konzolách a vede rolovací pancíř přesně, aby zabíhal do vodicích kolejnic vždy svisle.

Výhody systému ZAK®:

  • Mezera mezi pláštěm rolovacích vrat a překladem je uzavřena, vrata se zavírají těsněji
  • Menší otěr a tření na plášti rolovacích vrat Hörmann, vrata zůstávají déle hezká.
  • Podstatně menší hluk za provozu vrat.
  • Menší potřebný prostor u překladu

Tisknout


Novinky Garážová vrata

06. 06. 2012

Garážová vrata

Garážová vrata

Firma Hörmann uvádí na trh svůj nový výrobek - garážová vrata, která se odsouvají do boku. Tyto garážová vrata jsou složena z několika svislých lamel, která jsou nahoře zavěšena a dole jsou vedena v elegantním u-profilu. Garážová vrata jsou poháněna vlastním motorem, který je převzat z pohonů sekčních garážových vrat 

Archiv novinek

Dovozce vratových systémů Hörmann

Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:


© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing