Pohony vjezdových bran Hormann

Pohony bran Hörmann

Teprve s pohony bran Hörmann včetně dálkovýho ovládání je vjezdová brána komfortní, tak, jak očekáváte. Pro vaši novouvjezdovou bránu nebo k dodatečnému vybavení již existující posuvné nebo otočné brány by to přirozeně neměl být libovolný pohon, nýbrž kvalitní výrobek od firmy Hörmann, na který se můžete každý den spolehnout.

Katalog Hörmann,

 který najdete vedle, vás obsáhle informuje a váš partner Hörmann vám přirozeně poradí zcela individuálně.

100% kompatibilní

100% kompatibilníSpolečnost Hörmann vám nabízí přesně vzájemně sladěný systém skládající se z garážových vrat, pohonu garážových vrat a pohonu vjezdové brány. Oboje vrata otevřete jediným dálkovým ovládáním a vjedete z rušného dopravního provozu přímo do garáže.

Zaručená kvalita od firmy Hörmann

Zaručená kvalitaDíky vynikajícím technickým řešením, četným patentům a nekompromisnímu zajišťování kvality poskytujeme 5 roků záruky na pohony.

Individuální komfort obsluhy

Individuální komfort obsluhyMnohostranný program příslušenství nabízí pro všechny stavební situace vhodné kvalitní mobilní i stabilní příslušenství. Od ručního vysílače mikro přes kódovací tlačítko až po transpondérový spínač.

Pohony bran

Tisknout


Novinky Garážová vrata

06. 06. 2012

Garážová vrata

Garážová vrata

Firma Hörmann uvádí na trh svůj nový výrobek - garážová vrata, která se odsouvají do boku. Tyto garážová vrata jsou složena z několika svislých lamel, která jsou nahoře zavěšena a dole jsou vedena v elegantním u-profilu. Garážová vrata jsou poháněna vlastním motorem, který je převzat z pohonů sekčních garážových vrat 

Archiv novinek

Dovozce vratových systémů Hörmann

Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:


© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing