Posuvné brány

Potřebujete uzavřít pozemek posuvnou bránou?  Nabízíme vám Vám posuvné  brány pojezdové nebo modernější posuvné brány samonosné. Bránu můžete otvírat ručně nebo pomocí automatického pohonu.

Posuvné brány

V součastné době patří posuvné brány mezi běžný standard života při vjezdu vozidel do objektu. Klasickým přístupem k otevírání posuvné brány je posun do strany. Tímto způsobom posuvné brány šetří prostor, ktarý by zabrala brána křídlová Velkou výhodou které mají posuvný brany je i jejich jednoduchá konstrukce. Posuvné brány se montují jak pro privátní objekty, tak pro velké průmyslové objekty

Posuvné brány

V naší firmě nejčastěji vyrábíme a montujeme posuvné brány samonosné. Můžeme vám také dodat jednoduchý rám posuvné brány připravený na montáž dřevěné výplně s kompletním návodem pro montáž a bránu si namontujete sami nebo vám dodáme komletní výrobek například s kovanou výplní. Rám posuvné brány bez výplně můžete zakoupit na našem e-shopu Posuvné brány.  

Posuvné brány typy

Posuvné brány se v součastné době dodávaji s automatickým pohonem a spravný výběr brány je nejen zavislý na ceně ale i na prostoru, velikosti uzavíraného vjezdu a hmotnosti brány

Posuvné brány obvykle dělíme na dva typy:

  • Posuvná brána samonosná. Mechnismus této brány  je založen na vozících a samonosném profilu C nebo zda jede po kolejici - 
  • Posuvná brána pojezdová, která se pohybuje po kolejnici, pevně spojenou se zemí 

Posuvná brána samonosná

Princip posuvné brány samonosné spočívá v připevnění pevného branového pole na nosný C profil, který se pohybuje po dvou vozících pevně přiřoubovaných k betonovému bloku. Posuvná brána samonosná jezdí cca 8 cm nad zemí a menší množství sněhu nemá vliv na její funkčnost. Nevýhoda kterou má posuvná brána samonosná  spočívá v tom, že celková délka brány je minimálně o jednu třetinu delší, než vlastní šířka průjezdu a vyšší náklady.  Více informací  na našich stránkách samonosné brány  

Posuvná brána samonosná - ceník 

Pokud si chcete zhotovit posuvnou samonosnou bránu svépomocí, nabízíme vám ceník na jednotlivé komponenty které mužete zakoupit v našem e-shopu kovaní pro brány.

Posuvná brána pojezdová

Základem posuvné pojezdové brány je zabetonovaný uhelník, nebo vodící kolejnice. Pojezdová brána se pohybuje po kladkách, které jsou vedeny uloženou kolejnicí.

Posuvná pojezdová brána je cenově levnější než brána samonosná, v zimně však vyžaduje vyšší nároky na údržbu pojezdové dráhy. Nedoporučujeme do horských oblastí  lokalit s častými sněhovými srážkami. Další výhoda pojezdové brány je její šířka, která je většinou shodná s požadovaným průjezdem. Tato posuvná pojezdová brána nemá omezení co se týká délky, výšky a hmotnosti. 

Posuvné brány - komponenty

Veškeré komponenty na posuvné brány můžete zakoupit na našem e-shopu Posuvné brány - komponenty 

Posuvná brána samonosná

V dnešní době patří posuvné brány samonosné mezi moderní možnosti jak zajistit vjezd vozidel do objektu. Posuvné brány otevírají uzavřený prostor posunem do strany a tím  ušetří prostor, který by zabrala brána křídlová.

Posuvná brána pojezdová

posuvných bran může být otevírání ruční nebo pomocí elektrického pohonu. Běžné posuvné brány se otvírají pomocí dálkového ovladače nebo tlačítka. U složitějších systému můžeme otvírat posuvné brány magnetickou kartou nebo mobilním telefonem.

Realizace posuvné samonosné brány

Posuvná kovaná brána

Posuvná brána, průjezd 7m

Kovaná samonosná brána

Posuvná brána

Průmyslová posuvná brána

Posuvná brána k rodinnému domu

Tisknout


Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:

Oficialní stránky dovozce
MITSUBISHI MOTORS

Nezávislý opravce© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing