Kované brány

Naše firma používá kované prvky Rik-Fer. U nás vám zhotovíme kované brány dle vašeho požadavku a k nim zhotovujeme kované ploty.

Kované brány 

Máte výjimečný dům? Dopřejte mu také výjimečno: Kované brány od firmy Esako. Nabízíme vám kované brány a ploty od italského výrobce bran a kovaných prvků, firmy RIK-FER. Pokud si chcete kované brany vyrábět sami, nabízíme vám v našem e-shopu jednotlivé prvky a polotovary.

Kovaná brány a branky Rik-Fer

V součastné době připravujeme pro vás kompletní stavebnice na kované brány a branky. Budete si moc objednat celou sestavu, kterou Vám dodáme jako jednotlivé kované prvky od italské firmy Rik-Fer. Vy si sami rozhodnete, kdo vám výslednou kovanou bránu zhotoví.

Kované brány - povrchová úprava

Dříve vyrobené kované brány byly ošetřeny pouze nátěrem. Díky tomu, že samotné plné železo koroduje pomalu, zachovali se do dnešní doby ale zub času je na nich vidět. V součastné době navrhujeme kované brány zinkovat a poté nalakovat na patřičný odstín. Tímto způsobem prodloužíte vzhled brány o několik desítek let.

Kované brány kde koupit

Jednotlivé komponenty na kované brány můžete na našem e-shopu 

 

Kované brány s výplní

Nabízíme vám návrhy na moderní kované brány s plechovou výplní s vyřezanými motivy dle návrhů italské firmy RIK-FER. Ceny a rozměry kované brány zdělíme na přání

Kované brány - foto

Připravili jsme pro vás ruzné fotografie jak můžou vypadat kované brány. Tyto kované brány nejsou naše výrobky ale jsou nafoceny při různých služebních cestách a slouží i pro naše zákazníky, aby měli představu, co všecho jsme schopni vyrobit.

Kované brány a ploty z prvků Rik-Fer

Kovaná brána Rik Fer

Kovaná brána Rik Fer

Kovaná klika Rik Fer

Kovaná branka Rik Fer

Kované špice Rik Fer

Kovaná klika Rik Fer

Máte zájem o kované brány a ploty? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:

Oficialní stránky dovozce
MITSUBISHI MOTORS

Nezávislý opravce© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing