04.05.2010 09:03

Sekční garážová vrata XXL Hormann

Sekční garážová vrata XXL

Garážová vrata Hörmann

Prostorná garáž u rodinného domu přináší řadu výhod. Poskytne dostatek místa pro druhé auto nebo ji lze využít jako technickou místnost, kutilskou dílnu či sklad. S novinkou společnosti Hörmann – sekční garážová vrata LPU 40 XXL – odpadají starosti s výběrem vrat vhodných i pro velké stavební otvory. Speciálně vyvinutý pohon SupraMatic HD se pak postará o jejich spolehlivé dálkové ovládání.

Garážová vrata

Nová dvoustěnnásekční garážová vrata z oceli LPU 40 XXL lze obdržet v rozměrech do šířky 6 500 mm a výšky 2 250 mm. Konstantní tloušťka sekcí 42 mm a vnitřní výplň z polyuretanové pěny zajišťují výborné tepelněizolační vlastnosti. Kompromisy není třeba dělat ani v otázce vzhledu. Podobně jako u vrat LPU 40 ve standardní šířce do 5 500 mm je možné vybírat z patnácti cenově výhodných přednostních odstínů nebo z více než 200 dalších barev podle stupnice RAL. Garážová vrata - provedení s drážkou L se dodávají také s novou povrchovou úpravou Micrograin s jemným vroubkováním, která je určená především příznivcům moderní architektury a čistých linií. Vrata s drážkou M zase umožňují kombinaci ocelových vrat a povrchu s dřevěnou strukturou. Na výběr jsou dřevodekory v odstínech Zlatý dub, Tmavý dub – ořech, Rosewood, Světlý dub přírodní a Tmavý dub – rustical. Výhodou povrstvení plastovou fólií je vysoká stabilita barev, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a nenáročnost na údržbu.

Garážová vrata

K automatickému ovládání garážových vrat Hormann LPU 40 XXL je určen pohon SupraMatic HD, který byl speciálně vyvinut pro velká a těžká vrata. Díky měkkému rozjezdu a zastavení se není třeba obávat zvýšeného hluku během chodu vrat. Z hlediska bezpečnosti je pak velkou výhodou automatické zamykání vrat, které funguje mechanicky, tedy i bez elektrického napájení. Pokud jsou garážová vrata zavřená, zapadne pojistka proti vysunutí do dorazu vodící lišty. Vrata jsou tak zároveň chráněná proti násilnému vypáčení.

Tisknout


Novinky Garážová vrata

06. 06. 2012

Garážová vrata

Garážová vrata

Firma Hörmann uvádí na trh svůj nový výrobek - garážová vrata, která se odsouvají do boku. Tyto garážová vrata jsou složena z několika svislých lamel, která jsou nahoře zavěšena a dole jsou vedena v elegantním u-profilu. Garážová vrata jsou poháněna vlastním motorem, který je převzat z pohonů sekčních garážových vrat 

Archiv novinek

Dovozce vratových systémů Hörmann

Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:


© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing