04.10.2013 15:42

Mitsubishi Outlander v provedení LPG

Mitsubishi Outlander v provedení LPG

Mitsubishi Outlander na LPG

Vozidlo Mitsubishi Outlander ve výbavě Intense na LPG je vybaveno dvoulitrovým benzínovým motorem o výkonu 150 PS a plynovým směšovačem LOVATO Easy Fast Smart. Plynová tlaková nádoba na LPG u vozidla Mitsubishi Outlander je umístěna mimo kabinu, místo dojezdového rezervního kola a tak nedochází jako u některých vozidel konkurence ke zmenšení zavazadlového prostoru. Směšovač na LPG byl připraven přímo pro toto vozidlo a je inteligentně zapracován do konstrukce vozidla.

Mitsubishi Outlander na LPG - úspora

Benzinový motor u vozidla Outlander jsme pro vás vyzkoušeli a při běžné jízdě se  pohybovala spotřeba plynu do 8l/100km. Při průměrné ceně LPG - 17Kč/l vás stojí ujetí jednoho km asi 1,4 Kč, při průměrné ceně benzínu nebo nafty 35 až 37 Kč/l vás stojí ujetí jednoho km 2,8 až 3 Kč. Návratnost investice je ujetí s vozidlem Mitsubishi Outlander na LPG asi 22.000 km 

Mitsubishi Outlander LPG - výbava a cena

Vozidlo OutlanderLPG se dodává ve výbavě INENSE která kromě jiného zahrnuje 7 x airbag, dvouzónovou automatickou klimatizaci, tempomat, rádio, dešťový senzor, centrální zamykáni s dálkovým ovládáním, litá kola, volant stavitelný ve dvou osách, úchyty na sedačku pro dětí a pod. Cena vozidla byla stanovena na 

                                     582.000,-

Mitsubishi Outlander - Speciální nabídka

Nabízíme vám jedno vozidlo Mitsubishi Outlander za speciální cenu. Jedná se o vozidlo Outlander INTENSE v bílé barvě, kde cena vozidla včetně přestavby na LPG je:

Mitsubishi Outlander - montáž LPG

Vozidlo Mitsubishi Outlander se vyrábí v Japonsku, ale přestavbu na alternativní palivo LPG kompletně zajišťuje naše firma včetně revize na základě absolvovaného školení a certifikátu.

Mitsubishi Outlander LPG a záruka

Vozidlo Outlander s namontovaným LPG v naší firmě má stejnou záruku jako vozidlo, který jezdí na benzín a ještě podstatně dráž.

Bližší Informace vám rádi podáme na tel: 602416817

Tisknout


Novinky

13. 06. 2018

Lancer ve výprodeji

Již legendární vozidlo Mitsubishi Lancer vám nabízíme ve výprodeji se slevou až 119.000,-. S vysokou výbavou i v základním provedení začínáme již na 299.900,- Cena platí pouze do vyprodání zásob.

Archiv novinek

Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:

Oficialní stránky dovozce
MITSUBISHI MOTORS

Nezávislý opravce© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing