24.07.2012 18:03

LED svítilny

LED svítilny

LED svítilny Fenix

Firma Fenix Light vyvinula speciální optiku, jenž ideálně soustředí světelný kužel a nezpůsobuje artefakty a stíny na osvětlovaném prostoru. LED svítilny mají antireflexní úpravu čočky, která zajišťuje optimální přenos světla. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jasnost LED svítilny a tudíž narozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a Fenix baterky se nestmívají v čase

LED svítilny

Nově přidaný sortiment LED svítilny můžete zakoupit v naší kamenné prodejně, která se nachází nad autosalonem MITSUBISHI v Dražkovicích u Pardubic nebo na našem e-shopu LED svítilny Většinu výrobků máme trvale skladem včetně patřičných baterii.

Led svítilny Fenix

Vysoce spolehliví Led svítilny Fenix dodáváme v různých velikostech a s různou svítivostí. Budete překvapeni, jak Led svítilny, které se vejdou do dlaně ruky můžou osvítit daný prostor.

LED svítilny Fenix

Produkty LED svítilny Fenix Light nepřetěžují LED diody pro dosažení co nejvyššího světelného výkonu, což zajišťuje životnost udávanou producentem - jak pro LED od Cree, Inc. tak i pro Philips Lumileds je to 50.000 hodin provozu. Ve svítilnách jsou implementovány efektivní a účinné mechanismy zajišťující nepřehřívání LED diod a jejich ekonomický provoz s ohledem na spotřebu energie. Skleněné čočky, které používají LED svítilny Fenix mají speciální úpravu pro vyšší odolnost proti nárazům.

Led svítilny Fenix vodotěsnost

Pro zabránění průniku vody do svítilen jsou všechny osazeny těsnícími kroužky. LED svítilny Fenix jsou vyráběny jako typ III "Hard Anodized", tak aby byl zaručen trvanlivý a extrémně odolný povrch. Fenix Light myslí i na uživatelskou přívětivost, dbá na to, aby tyto baterky byly jednoduše ovladatelné a například i na takové drobnosti, aby šly postavit na stůl a použit jako svíčka pro osvětlení místnosti. LED svítilny Fenix si přitom zachovávají jednoduchý, estetický tvar

Svitilny Fenix

Svitilna fenix

Svitilna fenix

Svitilna fenix

Svitilna fenix

Svitilna fenix

Svitilna fenix

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Novinky Nafukovací čluny a lodní motory

19. 06. 2013

Půjčovná nafukovacích člunů a lodí

Otevřeli jsme pro vás pro letošní sezonu půjčovnu nafukovacích člunů s motorem i bez. Jedná se nové a zánovní nafukovací čluny od firmy Zodiac, Bombard a Sevylor. Nově nabízíme i nafukovací katamarán MiniCat 420.  

 

Archiv novinek

Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:

Oficialní stránky dovozce
MITSUBISHI MOTORS

Nezávislý opravce© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing