Nákup Mitsubishi v zahraničí, neautorizovaný prodej

Mitsubishi L200 a Mitsubishi Pajero

Nejhorší, přesto častá alternativa.

Při koupi těchto vozidlel se vystavujete nebezpečí, že toto vozidlo u nás nepřihlásíte. Jedná se o vozidla určené pro africký trh, které se v Německu běžně nabízejí. Zvláště Mitsubishi L200 najdete na každém automobilovém serveru. Tyto vozidla nesplňují evropskou homologaci, nemaji např ABS. Můžou však mít německý techničák.  Na tyto vozidla se nevztahuje žádná záruka a nejdou nahrát do evropského katalogu náhradních dílů. Na stanice technické kontroly vám neprovedou dovozové STK. 

Riziko zakoupení vozu od neautorizovaného prodejce v Evropě a i v Čechách.

Mitsubishi a záruka 3 roky

Často se stává, že zakoupíte vozidlo, které je již nahlášené do systému a běží mu záruka. To vy, jako zákazník nejste schopni zjisti. Protože se v TP uvádí datum uvedení vozidla do provozu, které není totožné s datumem začátku záruky. Může se Vám stát, že koupíte vůz jako nový, ale záruka již 2 roky běží. Po roce ježdění máte po záruce. Veké riziko hrozí u vozidel, které jsou v provozu krátkou dobu, ele záruka již běží. Pokud si přesto chcete dovést vozidlo ze zahraničí, nebo koupit vozidlo u neautorizovaného prodejce, rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti.

Volejte 602 416 817

Mitsubishi L200

Viditelné znaky vozidla Mitsubishi L200 určené pro africký trh. Chromovaný zadní nárazník, madla na zadním čele, uchyty na plachtu z boku. Po otevření kapoty může chybět rozvod a kostka ABS.  Cena vozidel se pohyhuje kolem 16.000 EUR. 

Nová vozidla s emisní normou Euro 4.

Nová vozidla s emisní normou Euro 4 nejdou až na vyjimky od 1.1.2011 přihlásit na dopravním inspektorátě. Tyto vozidla budou u neznačkových prodejců prodávána pod běžnou cenou.

Diskuse

Příspěvky diskuse

Tisknout


Oficialní stránky dovozce
MITSUBISHI MOTORS

Novinky

13. 06. 2018

Lancer ve výprodeji

Již legendární vozidlo Mitsubishi Lancer vám nabízíme ve výprodeji se slevou až 119.000,-. S vysokou výbavou i v základním provedení začínáme již na 299.900,- Cena platí pouze do vyprodání zásob.

Archiv novinek

MITSUBISHI Sýkora

ESAKO Sýkora
Dražkovice 57
533 33 Pardubice

Zobrazit celé kontakty© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing