Mitsubishi pro myslivce a lovce

Připravili jsme pro vás speciální edici vozidel Mitsubishi L200, která je určená pro majitele loveckých lístků, firmy podnikající v oborech vodohospodářství, chovu ryb, zemědělské výrobě a chovu hospodářských zvířat, geodézii, geologii a důlní a těžební činnosti. Dále v energetice, stavebnictví, nakládání s odpady, oboru bezpečnosti a veškerých dalších druzích řemeslných živností dle Živnostenského zákona . Jedná se o vozidla se slevou až 202.000,- z ceníkových cen.

Mitsubishi L200 se slevou až 202.000,- Kč

Jako v minulých letech se nám podařilo vyhrát několik výběrové řízení pro státní podniky i soukromé firmy na dodávku vozidel tipu Pick-Up a to s naším osvědčeným vozidlem MITSUBIHI L200. Díky tomu, že objednáváme větší množství vozidel stejné barvy, můžeme nabídnout lepší cenu i vám a to i se souborem užitečných doplňků, jako jsou nástavby, navijáky na naložení ulovené zvěře,, dnes i vyprošťovací se zápisem do technického průkazu s výkonem až 4,3 tuny, kryty podvozků, zbraně, puškohledy, dalekohledy a podobně a to vše v ceně vozidla.

Tato nabídka platí pouze u naší firmy - Ing. Eduard Sýkora - ESAKO Dražkovice, Pardubice. Bližší informace u vedoucího prodeje vozidel Mitsubishi pana Čestmíra Škody - dlouholetého zkušeného myslivce. Volejte: 732 864 004 případně použijte e-mail:                                             .

Jsme jediný autosalon, který vás i vyzbrojí nejen pro myslivost.

Mitsubishi L200 - cena a doplňky

Většina dovozců vozidel dělá VIP cenu pro politiky, doktory právníky a další osoby. Na nás myslivce většinou nikdo nemyslí. Proto jsem se rozhodnul poskytnout v rámci našich možností VIP ceny na všechny vozidla od značky Mitsubishi i pro majitele loveckých lístků. Pro práci s ulovenou zvěří nabízíme mnoho doplňků, včetně navijáků, nakládacích lávek. ochran podvozků, vyprošťovacích navijáků a podobně. Rádi vám zpracujeme zajímavou cenovou nabídku. 

Mitsubishi L200 - navijáky se zápisem do TP

Umíme dodat na vaše Mitsubishi L200 naviják na korbu na vytažení ulovené zvěře a to včetně duralové plošiny, která je sklopná a je uložená na zadním čele a nepřekáží na korbě vozu. Na vyproštění vozidla můžeme namontovat naviják pod přední nárazník s výkonem až 4,3 t a ten vám můžeme nechat zapsat do "Osvědčení o registraci vozidla" ( velký technický průkaz). Vice na e-shopu v záložce: Lovecké doplňky pro vaše vozidla.

Sleva 202.000,- na MITSUBISHI L200

Na vozidlo Mitsubishi L200 nabízíme pro každého majitele loveckého lístku, firmy podnikající v oborech vodohospodářství, chovu ryb, zemědělské výrobě a chovu hospodářských zvířat, geodézii, geologii a důlní a těžební činnosti. Dále v energetice, stavebnictví, nakládání s odpady, oboru bezpečnosti a veškerých dalších druzích řemeslných živností dle Živnostenského zákona slevu až 202.000,- z prodejní ceny vozidla (záleží na stupni výbavy)

Mitsubishi L200 a termokamera zdarma

Zakoupíte-li u nás Mitsubishi L200 v plné výbavě za plnou, ceníkovou cenu dostanete termokameru - zaměřovač Pulsar Apex LRF zdarma a ještě vám zbyde 107.000 Kč na doplňky dle vašeho výběru.

 

Sleva na Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Oficialní stránky dovozce
MITSUBISHI MOTORS

Novinky

13. 06. 2018

Lancer ve výprodeji

Již legendární vozidlo Mitsubishi Lancer vám nabízíme ve výprodeji se slevou až 119.000,-. S vysokou výbavou i v základním provedení začínáme již na 299.900,- Cena platí pouze do vyprodání zásob.

Archiv novinek

MITSUBISHI Sýkora

ESAKO Sýkora
Dražkovice 57
533 33 Pardubice

Zobrazit celé kontakty© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing