Mitsubishi LPG Pardubice

Nabízíme vám 50% úsporu nákladů na palivo u vašeho benzínového miláčka. Montujeme LPG do vozidel Mitsubishi a Mazda pro klienty z okresů PardubiceChrudim, Hradec Králové.

Mitsubishi LPG 

Auto na plyn. LPG je palivo budoucnosti. LPG hoří ekologičtěji než benzín a výfukové plyny obsahují proti pohonu na benzín pouze 20% složky NOX, kysličník uhličitý CO2 je nižší o 15% a nespálené HC představují zhruba polovinu než při spalování benzínu

Mitsubishi LPG a úspora

Vozidla Mitsubishi jezdící na plyn propan-butan LPG má stále více majitelů. Za poslední rok se zvýšil počet vozidel s pohonem na LPG na dvojnásobek. Na LPG přestavujeme vozidla Mitsubishi nová i starší a to z důvodu neustálého růstu ceny ropy. Díky poloviční ceně LPG se náklady na pořízení rychle vracejí.

Mitsubishi ASX LPG

Nabízíme vám Mitsubishi ASXs pohonem na LPG. Nabízíme vám přestavbu vozidel Mitsubishi na alternativní pohon propan-butan LPG. Naše firma vám zajistí přestavbu vozidel, včetně povinných revizí a to i se zachováním plné záruky, která je dána dovozcem vozidla. 

Mitsubishi Outlander LPG

Chcete jezdit úsporně a potřebujete velké auto. Nabízíme vám Mitsubishi Outlander s pohonem na LPG. Úprava schválená dovozcem s plnou zárukou jako má vozidlo. Dvoulitrový motor, ktrerým h je vozidlo Mitsubishi Outlander na pohon LPG má výkon 110 kW a kroutící moment 195 N.m.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Oficialní stránky dovozce
MITSUBISHI MOTORS

Novinky

13. 06. 2018

Lancer ve výprodeji

Již legendární vozidlo Mitsubishi Lancer vám nabízíme ve výprodeji se slevou až 119.000,-. S vysokou výbavou i v základním provedení začínáme již na 299.900,- Cena platí pouze do vyprodání zásob.

Archiv novinek

MITSUBISHI Sýkora

ESAKO Sýkora
Dražkovice 57
533 33 Pardubice

Zobrazit celé kontakty© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing