Mitsubishi Pajero motor 4M41

Pokročilý vznětový motor 3,2 litru s přímým vstřikováním (DI-D) Common Rail dává vozu Mitsubishi Pajero sílu vyjet kamkoliv, jakkoliv rychle, hladce a tiše a je k dispozici jak s manuální, tak automatickou převodovkou.

Motor Mitsubishi Pajero 3,2 DID 4M41

Do vozidla Mitsubishi Pajero se montuje nový vznětový motor 3,2 litru s přímým vstřikováním (DI-D)Common Rail s výkonem 200 Ps kroutícím momentem 441 Nm. Filtr pevných částic pro vznětové
motory ve výbavě s automatickou převodovkou podstatným působem dále snižuje úroveň emisí výfukových plynů.

Benzinový motor

Pokud dáváte přednost benzínu, je vám k dispozici zcela nový vysoce výkonný 24-ventilový motor 3,8 litru V6 SOHC MIVEC, který zajišťuje vynikající výkon 250 Ps, kroutící momemnt 329 Nm, dobrou reakci a klidný chod. Kombinuje v sobě plynulost nejpropracovanějších motorů s více válci s takovým točivým momentem při nízkých otáčkách, jaký je potřebný pro udržení komfortní jízdy po silnici i mimo ní. Snížený hluk motoru a zlepšená zvuková izolace kabiny znamená, že ať už pojedete s vozem Pajero kamkoliv, uslyšíte pouze tiché předení jeho výkonného motoru.

Tisknout


Oficialní stránky dovozce
MITSUBISHI MOTORS

Novinky

01. 02. 2016

Mitsubishi L200 se slevou až 190,000,-

Připravili jsme pro vás speciální edici vozidel Mitsubishi L200, která je určená pro majitele loveckých průkazů a firmy, pracující v terénu. Jedná se o vozidla v zelené nebo hnědé barvě zdarma vybaveny doplňky pro lov zvěře nebo se slevou až 190.000,- z ceníkových cen.

Archiv novinek

MITSUBISHI Sýkora

ESAKO Sýkora
Dražkovice 57
533 33 Pardubice

Zobrazit celé kontakty© 2018, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing