Garážová vrata s otvíráním do boku

Garážová vrata Hörmann

 Jednoduše ovládaná garážová vrata Hörmann dají otevírat manuálně nebo garážovým pohonem od společnosti Hörmann. Díky tomu, že se garážová vrata otvírají do boku, můžete ke stropu zavěsit věci, které potřebujete pouze v sezóně, jako jso lyže, kajak a.t.d

Garážová vrata Hörmann

Dvojité válečky na kterých jsou garážová vrata Hörmann zavěšena jsou vyrobeny z otěruvzdorného plastu. Stabilitu zavěšení které mají garážova vrata zajištují robustní závěsy jenž zároveň spojují jednotlivé lamely. Nadpraží potřebné pro montáž garážových vrat je pouze 95 mm. Minimální šířka ostění na straně, kam garážová vrata Hörmann dojíždějí je také 95 mm. Ostění, kde jsou vrata uloženy je 200 mm včetně pohonu.

Garážová vrata Hörmann - bezpečnost

Firma Hörmann myslí na své zákazníky a jejich bezpečnost. Proto instalovala na boční garážová vrata Hörmann spolehlivé automatické vypínání, které je učinné jak jak při otvírání, tak při zavírání vrat. Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otvírání a na stěnovém vedení se  garážová vrata ihned zastaví. Díky tomu jsou osoby a především dětí chráněny před zraněním a vozidla věci pře poničením. Tvar článků vrat je optimálně přizpůsobený přechodům lamel a závěsů a díky tomu zabraňuje nechtěnému sevření prstů.

Garážová vrata - rozměry

Tyto garážová vrata dodáváme do výšky až 3000 mm a šířky až 6500 mm

Garážová vrata Hörmann

Garážová vrata Hörmann

Garážová vrata Hörmann

Garážová vrata Hörmann barvy a madla

Garážová vrata Hörmann

Garážová vrata Hörmann

Garážová vrata Hörmann

Garážová vrata Hörmann

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Novinky Garážová vrata

06. 06. 2012

Garážová vrata

Garážová vrata

Firma Hörmann uvádí na trh svůj nový výrobek - garážová vrata, která se odsouvají do boku. Tyto garážová vrata jsou složena z několika svislých lamel, která jsou nahoře zavěšena a dole jsou vedena v elegantním u-profilu. Garážová vrata jsou poháněna vlastním motorem, který je převzat z pohonů sekčních garážových vrat 

Archiv novinek

Dovozce vratových systémů Hörmann

Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:


© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing