Garažová vrata Berry Hörmann

Výklopná garážová vrata Hörmann - Berry jsou vhodné všude tam, kde není potřeba zateplení. Tyto garážová vrata jsou jednoduchá na montáž a zákazník si je může namontovat sám. Garážová vrata dodáváme v různých barvách, velikostech a motivech. Je možné dodat i samotný předvrtaný rám a již je na vás, jký povrch na vrata přišroubujete

Garážová vrata Hörmann

Vše hovoří pro originál: Kvalita a bezpečnost, vzhled a komfort a vyzrálá technika. V každých garážových vratech Berry od firmy Hörmann jsou obsaženy zkušenosti více než 50 let výroby vrat. Díky mnohostrannosti motivů najdete jistě i garážová vrata pro váš dům podle vašeho přání. Vyberte si podle svého přání: motiv, povrch i barvu. Máte všechny možnosti.

Garážová vrata Hörmann - montáž 

Montáž garážových vrat Hörmann Berry  je velice jednoduchá a zvládne ji každý řemeslník. Garážová vrata Hörmann se ukotví přes základní rám pomocí sedmi šroubů. Poté se vyklopí pojezdové lišty, která jsou přidělány k základnímu rámu.
Po ukotvení lišt se natáhnou pružiny dle návodu a montáž garážových vrat Hörmann je hotová

Garážová vrata

Garážoví vrata a pohony jsou u výrobce Hörmann stoprocentně vzájemně přizpůsobeny a pro vaši bezpečnost zkoušeny a certifikovány nezávislými, uznávanými ústavy. Garážová vrata jsou vyráběny podle systému řízení jakosti DIN ISO 9001 a splňují všechny požadavky evropské normy EN 13241-1.

Garážová vrata Hörmann

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata

Tisknout


Novinky Garážová vrata

06. 06. 2012

Garážová vrata

Garážová vrata

Firma Hörmann uvádí na trh svůj nový výrobek - garážová vrata, která se odsouvají do boku. Tyto garážová vrata jsou složena z několika svislých lamel, která jsou nahoře zavěšena a dole jsou vedena v elegantním u-profilu. Garážová vrata jsou poháněna vlastním motorem, který je převzat z pohonů sekčních garážových vrat 

Archiv novinek

Dovozce vratových systémů Hörmann

Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:


© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing