Coleman Pardubice

V naší prodejně můžete zakoupit kompletní sortiment firmy Coleman Zboží si můžete vybrat v našem e-shopu Coleman

Na těchto stránkách najdete nejprodávanější zboží. Pokud potřebujete zboží, které najdete v katalogu ale není na e-shopu, nevadí. Rádi vám zašleme cenovou nabídku.

Coleman

Není mnoho outdoorových značek, jejichž historie se počítá na stovky let. Značka Coleman, která vznikla na samém počátku minulého století, kdy v roce 1901 vyrobil William C. Coleman několik prvních kusů přenosných petrolejových lamp. Lampy rozdal farmářům v okolí s tím, že je mohou zaplatit až poté, co je vyzkouší a pouze pokud s nimi budou bez výhrad spokojeni. Všichni farmáři zaplatili. Tak byl položen základ budoucí výjimečné kvalitě všech produktů nesoucích logo Coleman.

Coleman

Coleman využívá moderní technologie a neustále přichází s mnoha vylepšeními. Důsledně testované výrobky Coleman odpovídají nejpřísnějším Evropským a bezpečnostním normám. Není snadné vyrobit dokonalé outdoorové vybavení za rozumnou cenu. Coleman se o to dlouhodobě snaží a výsledkem jsou výrobky dostupné nejširší turistické a cestovatelské veřejnosti, kvalitní tak, že jim může poskytnout prodlouženou záruku 3 a 5 let!. Zboží můžete zakoupit na našem e-shopu v oddělení Coleman

Coleman stany

Stany jsou vlajkovou loďí značky Coleman a vyznačují se kvalitou materiálu,
perfektním designem i každoroční inovací. Vylepšujeme neúnavně pro váš komfort
a pohodlí. Výrobky Coleman musí být praktické při každodenním použití na dobrodružných výpravách. Ať už si užíváte pohodlí kempu, nebo nocujete uprostřed nedotčené divočiny, ve stanech Coleman budete mít vždy svůj klid a bezpečí.Poskytujeme prodlouženou záruku 3 a 5 let. Naše výrobky jsou tak kvalitní,že si to můžeme dovolit.Tradice a spokojenost mnoha generací dobrodruhů nás zavazuje.

Coleman spací pytle

Spánek jako v nejlepším hotelu, to jsou spací pytle Coleman. Omrzely vás luxusní hotely? Překáží vám strop? Ubytujte se v přírodě a komfort si přibalte s sebou v podobě znančky Coleman a jejích výrobků - spacích pytlů. Jsou přísně testovány na tepelný komfort dle evropské normy EN13537 a pečlivě zpracovány. Spací pytle Coleman - ochrání vás při vašich dobrodružných aktivitách, ale vyspíte se v nich d růžova i v kempu. Na přesně změřené teploty se můžete opravdu spolehnout a vyberete si z mnoha odelů. Je libo teplou mumii do hor nebo si chcete užívat letních radovánek na pláži s praktickou dekou z rozepnutého lehkého dekového spacáku? Je vaším snem prožít prázdniny s kamarády uprostřed hlubokých kanadských lesů? Jen ten, kdo se dobře vyspí, má ráno chuť vyrazit na velkolepý výlet.

Coleman - batohy

Firma Coleman dodává na náš trh batohy pro běžné nošení i náročné turistické výstupy

Coleman - kde koupit

Výrobky od firmy Coleman můžete koupit v našem e-shopu

Coleman - katalog 2013

Coleman

Coleman batohy

Coleman batohy

Coleman batohy

Coleman batohy

Coleman batohy

Coleman batohy

Tisknout


Novinky Nafukovací čluny a lodní motory

19. 06. 2013

Půjčovná nafukovacích člunů a lodí

Otevřeli jsme pro vás pro letošní sezonu půjčovnu nafukovacích člunů s motorem i bez. Jedná se nové a zánovní nafukovací čluny od firmy Zodiac, Bombard a Sevylor. Nově nabízíme i nafukovací katamarán MiniCat 420.  

 

Archiv novinek

Rychlý kontakt

ESAKO SÝKORA
Dražkovice 57
533 33 Pardubice
 

Tel: +420 466303446
Fax:
e-mail:


© 2019, Ing. Eduard Sýkora – ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing